mesačne
Upresniť parametre
Peach Premium Photo PL755 Peach Premium Photo PL755
Peach Premium Photo PL755

Praktický laminátor Premium Photo PL755 pre využitie v menších kanceláriách, školách či domácnostiach. Formát A3, fólie silné až 2× 125 mikrónov. Rýchlosť zahriatie okolo 2 minút. Inteligentné vypnutie po 30 minútach nečinnosti.

môžete mať 13.05 - 14.05

Partner: CZC.cz
Fellowes SATURN3i, A3 Peach Premium Photo PL755
Fellowes SATURN3i, A3

Osobné laminátor Fellowes Saturn3i, kvalitné laminácia do formátu A3, HeatGuard Technology proti prehrievaniu, 100% Jam Free znižuje riziko uviaznutia laminovaného dokumentu vo vnútri stroja, 80–125 mic, Auto Shut off – automatické vypnutie pri nečinnosti.

Peach Home Office PL707 Peach Premium Photo PL755
Peach Home Office PL707

Prenosný laminátor pre použitie v domácnosti, kancelárii, škole; kvalitná laminácia do formátu A4 o maximálnej šírke fólie 235 mm a do 125 mikrónov hrúbky laminovacie fólie, jednoduchá obsluha, hmotnosť 0,8 kg, rozmery 335 × 110 × 65 mm.

Peach PL750, biela Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
Peach PL750, biela

Praktický laminátor pre využitie v menších kanceláriách, školách či domácnostiach. Formát A4, fólie silné až 2×125 mikrónov. Rýchlosť zahriatie okolo 3 minút. Bezhlučný chod. Farba biela.

OLYMP Laminovačka A 235 Plus biela Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
OLYMP Laminovačka A 235 Plus biela

Ultra tenký 4-valcový laminátor pre domácnosť aj kanceláriu, vhodný pre horúcu i studenú lamináciu. Laminuje formát A4 (alebo menší) do laminovacie fólie s hrúbkou až 125 mikrónov. Nahriatie behom 3–4 minút. Funkcia Jam release. Súčasťou je 6-dielna sada laminovacích fólií.

Partner: Offia
Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set

Praktická sada 4v1, obsahujúca A4 laminátor Olympia A 230 Plus, jednoduchú rezačku papiera, zaoblovač rohov a 15dielnu sadu laminovacích fólií rôznych rozmerov.

Vidaxl Laminátor 4 v 1 A4 čierny Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov
Vidaxl Laminátor 4 v 1 A4 čierny

Tento laminátor sa ľahko používa a je ideálny na použitie doma, v škole aj v kancelárii. Tento laminátor je ideálny na laminovanie fotografií veľkosti A4. Vďaka krátkemu času potrebnému na zahriatie poskytuje efektívnu výrobu. Patentovaná laminácia bez záhybov zaisťuje perfektné výsledky. Pribalený

môžete mať 16.05 - 20.05

Partner: Shumee
Fellowes Laminátor SATURN3i A3 Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov
Fellowes Laminátor SATURN3i A3

Fellowes laminátor Saturn3i A3 s novým atraktívnym dizajnom a inovovaným systémom zrýchleného výhrevu.

môžete mať 20.05 - 22.05

Partner: VISO TRADE
Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov

5 funkcií v jednom kompaktnom zariadení – laminátor, zaoblovač rohov a rezačka s rovným, vlnovkovými a perforačným rezom. Formát A4, fólie 80 – 125 mic., nahriatie 3 – 5 minút. Rezanie 3 listov papiera naraz. Sada 15 ks laminovacích fólií v cene.

Fellowes Laminátor JUPITER A3 Fellowes Laminovacia fólia, lesklá, 125 mikrón, 54 x 86 mm, 411876
Fellowes Laminátor JUPITER A3

Inteligentný laminátor Fellowes Jupiter pre intenzívne kancelárske využitie umožňujúce lamináciu všetkých druhov hladkých papierov, vrátane fotiek od formátu vizitky po formát A3.

Fellowes Laminátor Neptune 3 A3 Fellowes Laminovacia fólia, lesklá, 125 mikrón, 54 x 86 mm, 411876
Fellowes Laminátor Neptune 3 A3

Laminátor v elegantnom dizajne navrhnutý do kancelárií.

môžete mať 14.05

Partner: Lamitec
Fellowes Laminovacia fólia, lesklá, 125 mikrón, 54 x 86 mm, 411876 Fellowes Laminovacia fólia, lesklá, 125 mikrón, 54 x 86 mm, 411876
Fellowes Laminovacia fólia, lesklá, 125 mikrón, 54 x 86 mm, 411876

Laminovacie fólie nielen chránia vaše dokumenty, ale pomáhajú aj k správnemu laminovaniu.